Erik Höglund säng

564037

ERIK HÖGLUND, sängstomme, 1960-tal, Boda, skulpterad och svarvad furu, innermått ca 200x140 cm, yttermått ca 158x218 cm

Bruksslitage, något solblekt

Möbler, Övriga möbler

Rum 10

Erik Höglund säng

Budhistorik (22 bud)
4206190
5 000
4205043
4 800
4206189
4 800
4205043
4 600
4206188
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.