Soffbord

564023

SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, skiva fanérad i valnöt, svartlackerad stomme, höjd ca 49 cm, skivans mått ca 100x51 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (14 bud)
4205956
2 400
4204345
4204409
4204345
1 900
4204408
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.