Leopold Falkowski oljemålning

564014

LEOPOLD FALKOWSKI (samtida), abstrakt kompisition, signerad Leo Falkowski, olja på duk, ca 46x65 cm

Krackelyr i tavlas mitt

Fack 2

Leopold Falkowski oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4205890
550
4204978
4200495

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.