Engelsk byrå 1900-talets andra hälft

564012

BYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med idegran, åtta lådor med beslag av mässing, höjd ca 79, längd ca 41, djup ca 30 cm

Slitage, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

4205416
450
4204626
4202773
4201968

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.