Ardy Struwer glasobjekt

563996

ARDY STRÜWER (född 1939): "The painters dreamhat", signerad och numrerad í trycket 56/199, tryck på glasskiva/glasobjekt, Glasvision ca 28x19 cm

Glas, Konstglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Ardy Struwer glasobjekt

Budhistorik (24 bud)
4214923
1 800
4214893
1 700
4214919
1 700
4214893
1 600
4214890

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.