Fritjof Schüldt olja

563993

FRITJOF SCHÜLDT (1891-1978): Vy från Södermalm överblickandes Stadshuset, signerad och daterad Schüldt -72, olja på duk, 54,x46cm

Krackeleringar

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Fritjof Schüldt olja

Budhistorik (1 bud)

4195557
2018-08-14 14:27:25
10 000

2018-08-21 kl 19:42
Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.