Hallmöbel i furu 1970-tal

563980

HALLMÖBEL, 2 delar, låg byrå med 3 lådor, gedigen furu, H ca 40 cm, L ca 140 cm, spegel ca 132 x 82 cm

Märken, repor

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hallmöbel i furu 1970-tal

Budhistorik (1 bud)

4209080
2018-08-23 09:59:00

2018-08-23 kl 10:02
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.