Soffa 3-sits 1960/70-tal

563969

SOFFA, 3-sits, 1960/70-tal, svart skinn, lösa plymåer, höjd ca 75, 210x76 cm

Slitage, mindre skinnskada

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffa 3-sits 1960/70-tal

Budhistorik (13 bud)
4211321
4211320
1 400
4211310
1 300
4211307
4211304

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.