Fåtöljer 1960/70-tal

563960

FÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, svart skinn med benstomme i teak, höjd ca 105, bredd 71, sitthöjd 46 cm

Slitage, skador

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtöljer 1960/70-tal

Budhistorik (3 bud)

4210893
4207037
4203486
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.