Bruno Mathsson "Mi 806" sideboard

563959

BRUNO MATHSSON, "Mi 806", sideboard, masurbjörk, sent 1900-tal, skjutdörrar, inredd med hyllplan, höjd ca 72, 159x46 cm

Slitage på skivan, bruksslitage, smuts, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 5

Bruno Mathsson

Budhistorik (13 bud)
4205703
4 400
4205214
4 200
4205702
4 200
4205214
4205041
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.