Skåp med överdel 1900-tal

563958

SKÅP MED ÖVERDEL, 1900-tal, bemålad furu, lös överdel, underdel med 6 lådor, höjd ca 210, 100x45 cm

Repor, märken, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp med överdel 1900-tal

Budhistorik

2018-08-24 kl 21:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.