Bruno Mathsson "Mi 806" sideboard

563956

BRUNO MATHSSON, "Mi 806", sideboard, masurbjörk, sent 1900-tal, skjutdörrar, inredd med hyllplan, höjd ca 72, 201x46 cm

Bruksslitage, delvis kapat backstycke, smuts, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

Bruno Mathsson

Budhistorik (21 bud)
4205954
6 200
4205910
6 000
4205910
5 600
4205040
5 400
4205906
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.