Barskåp teak 1950/60-tal

563952

BARSKÅP, 1950/60-tal, teak, invändigt med glas och hållare i dörrar, utdragbar skiva, höjd ca 114, 80x40 cm

Repor, märken, dörr med skada

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Barskåp teak 1950/60-tal

Budhistorik (23 bud)
4211845
6 200
4211665
6 000
4211665
5 600
4211377
5 400
4211661
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.