Bruno Mathsson & Piet Hein "Superellips"

563950

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, masurbjörk, etikettmärkt, höjd ca 240x120 cm, benhöjd 68 cm, total höjd inkl skiva ca 70 cm

Bruksslitage, smärre repor

Möbler, Matbord

Rum 10

Bruno Mathsson & Piet Hein

Budhistorik (17 bud)
4205632
4 200
4200668
4205628
4200668
3 800
4205488
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.