Poul Henningsen taklampa PH5

563949

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i lackerad metall, diameter ca 50 cm

Repor, kantbuckla, slitage

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Poul Henningsen taklampa PH5

Budhistorik (9 bud)
4201699
700
4209446
650
4201699
600
4208763
550
4201699
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.