Poul Henningsen taklampa PH5

563948

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i lackerad metall, diameter ca 50 cm

Repor, slitage

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Poul Henningsen taklampa PH5

Budhistorik (17 bud)
4201719
4208275
4201719
4201708
950
4201700
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.