Hyllsystem KA72 design Göran Malmvall

563946

GÖRAN MALMVALL, "KA72", hyll- och skåpsektioner, 5 dlr, Karl Andersson & Söner, mörkbetsad ek, beslag i mässing, bestående av: 2 vitrinskåp, 2 bokhyllor, 1 bokhylla med underskåp, höjd ca 202, bredd ca 80, djup ca 35 cm, total bredd ca 400 cm

Slitage, repor

Möbler, Hyllor, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
4205716
4204987
1 600
4204985
4204872
4204337

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.