Piedestal gustaviansk stil

563944

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, svartmålad med detaljer i gulmetall, höjd ca 108, 30x30 cm

Repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Piedestal gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

4212543
4211578
4200014

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.