Färglitografi med katt av Hans Wigert

563927

HANS WIGERT (1932-2015), Utan titel, motiv med kattdjur, signerad och numrerad 8/280, färglitografi ca 40x41 cm

Glas saknas, ej examinerad ur ram

Fack 6

Budhistorik (8 bud)
4203492
650
4202573
600
4201799
550
4200229
500
4197748
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.