Leopold Fare oljemålning

563917

LEOPOLD FARE (1926-1996), "Vägen till Ramatuelle Provence", signerad Fare, olja på duk, ca 86x70 cm

Fack 44

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4203832
4 200
4203830
4203828
3 800
4203827
3 600
4203820
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.