Vägglampor Bergboms V-75

563912

BERGBOMS, väggarmaturer, 1 par, 1960-tal, mässing, skärmarna invändigt vitlackerade, fästen i trä, etikettmärkta, höjd ca 84 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vägglampor Bergboms V-75

Budhistorik (27 bud)
4210219
3 600
4210217
3 400
4210182
3 200
4210161
4210181

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.