Skrivbord engelsk stil 1900-talets andra hälft

563910

SKRIVBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skrivskiva i skinn, 8 lådor med beslag i metall, höjd ca 77,5 cm, ca 123x62 cm

Bruksslitage, märken på skrivskivan, smuts, smärre repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Budhistorik (11 bud)
4203595
4203565
1 400
4203431
1 300
4203237
4202113

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.