Karl Gram oljemålning

563905

KARL GRAM (Danmark, född 1945): Kustlandskap, signerad Karl Gram, olja på duk, ca 45x35 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Karl Gram oljemålning

Budhistorik

2018-08-23 kl 20:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.