Gouache med motiv från Neapelbukten 1800-tal

563902

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vy över Neapelbukten, gouache, monogramsignerad KC samt märkt Vesuvius Napoli 1872, ca 37x55 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (4 bud)

4212978
550
4205336
500
4205336
4200817

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.