Benno Arzt akrylmålning

563895

BENNO ARZT (född 1941): "The king", signerad och daterad Benno Arzt -05, akryl på duk, ca 100x120 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
4203917
4203915
1 300
4203914
4202300
500
4202298

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.