Benno Arzt akrylmålning

563894

BENNO ARZT (född 1941): "Alptoppen", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, ca 89x117 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (4 bud)

4204250
4204199
4203044
4196304

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.