Benno Arzt akrylmålning

563890

BENNO ARZT (född 1941): "Himmelriket", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, ca 120x80 cm

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (8 bud)
4204639
1 800
4204052
1 700
4204638
1 700
4204052
4203112
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.