Benno Arzt akrylmålning

563889

BENNO ARZT (född 1941): "Blomsterprakt", signerad och daterad Benno Arzt 2009, akryl på duk, ca 100x100 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (2 bud)

4203130
1 300
4196135

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.