Benno Arzt akrylmålning

563888

BENNO ARZT (född 1941): Komposition med katt och fågel, signerad och daterad Benno Arzt 2010. akryl på duk, ca 100x100 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning
Budhistorik (9 bud)
4203403
1 600
4203401
4203391
1 400
4203388
1 300
4203359

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.