Benno Arzt akrylmålning

563887

BENNO ARZT (född 1941): Komposition med fåglar och palm, signerad och daterad Benno Arzt 2001, akryl på duk, ca 122x120 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (3 bud)

4203136
4197607
4196088

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.