Karl Gram oljemålning

563885

KARL GRAM (Danmark, född 1945): Sommaräng med hundlokor, signerad Karl Gram, olja på duk, ca 70x50 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Karl Gram oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4198690
2018-08-16 21:03:11

2018-08-20 kl 15:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.