Axel Lind oljemålning

563882

AXEL LIND (1907-2011): Vinterkustlandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 65x99 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4194971
4198936
1 900
4194971
4194886
600
4194545

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.