Pieter Daniel Dik oljemålning

563880

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): Komposition, signerad, Dik, olja på duk, ca 59x78 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Pieter Daniel Dik oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4202097
4200872
4200871
4200870
750
4199203

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.