Charles Roka oljemålning

563879

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Komposition med barn och kanin, signerad Roka, olja på duk, ca 79x64 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4204527
1 600
4204526
4204524
4204523
950
4204522
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.