Piedestaler Kina 1900-tal

563877

PIEDESTALER, Kina, 1900-tal, svartlackade, höjd ca 52, 35x35 cm

Mindre slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Piedestaler Kina 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
4204669
850
4204301
4204667
4204301
750
4204666
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.