Gevär England 1800-talets mitt

563876

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st. England, 1800-talets mitt, armégevär omgjorda för jakt, L. ca: 138-144 cm

Åldersslitage, sprickor i träet

Vapen/Medaljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (15 bud)
4205235
950
4204981
900
4205234
900
4204981
850
4205231

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.