Kandelabrar nyrokoko

563872

KANDELABRAR, 1 par, förgylld mässing, 1900-talets början, nyrokoko, för tre ljus, dekor av bladornamentik, höjd ca 36 cm

Ursprungligen med prismor

Diverse, Belysning

Kandelabrar nyrokoko

Budhistorik (13 bud)
4203596
1 900
4203574
1 800
4203594
1 700
4203574
1 600
4203592

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.