Sabel svenskt artilleri

563871

SABEL, svensk, för underofficer artilleri,1800-talets slut, balja i stål, L. ca 102 cm

Åldersslitage

Vapen/Medaljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Sabel svenskt artilleri

Budhistorik (19 bud)
4199572
1 300
4203775
4199572
4203774
4199572
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.