Appliquer mässing

563868

APPLIQUER, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, rokokostil, för två ljus, höjd ca 35 cm

Smärre slitage

Diverse, Belysning, Vägglampor

Appliquer mässing

Budhistorik (7 bud)
4203734
600
4197608
550
4203733
500
4197608
450
4203731

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.