Maria Hillfon väggbonad

563864

MARIA HILLFON (född 1945): väggbonad, signerad Maria Hillfon, daterad 77, ca 120x120 cm

Mattor/Textilier

Makadamgatan 11, Helsingborg

Maria Hillfon väggbonad

Budhistorik (15 bud)
4207447
2 600
4206843
2 400
4206676
4206842
4206676
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.