Urna porslin

563857

URNA, Wienkopia,1800-talets slut, motiv med same i akja, höjd ca 50 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Mikronagg

Keramik/Porslin

Urna porslin

Budhistorik (16 bud)
4204023
1 900
4203302
1 800
4204019
1 800
4203302
1 600
4204018

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.