Oidentifierad konstnär oljemålning

563854

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sannolikt utfört efter ett original från den italienska renässansen, Maria och Elisabet med Jesusbarnet och Johannes döparen, olja på duk, ca 158x118 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (10 bud)
4204047
6 400
4204033
6 200
4204033
4 200
4195873
4195871
3 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.