H Classens oljemålning

563853

H CLASSENS, marint motiv, 1800-talets slut, signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 49x74 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Äldre måleri

Fack 36

H Classens oljemålning

Budhistorik (30 bud)
4204242
5 600
4204245
5 400
4204242
5 200
4204240
5 000
4204239
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.