Oidentifierad konstnär oljemålning

563849

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med havsvik och båtar, Centraleuropa, 1700-tal, olja på duk som dubblerats, ca 31x39 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Krackelyr, enstaka retusch

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Budhistorik (8 bud)
4200612
4200882
2 800
4200612
2 600
4200880
2 400
4200612

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.