M Pyk litografi

563842

MADELEINE PYK (född 1934): "Lárce", tigrar och enhörning, signerad, 157/200, litografi, 25x35 cm

Smärre slitage.

Fack 38

M Pyk litografi
Budhistorik (2 bud)

4194789
4194238

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.