Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

563840

SERVERINGSVAGN, stomme i mässing, glas och plastlaminat, 1900-talets andra hälft, gummiklädda hjul, nederdel med flaskställ, höjd ca 73, 73x46 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar, smärre repor på glasskiva samt plastlaminat, smuts

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Budhistorik (14 bud)
4204308
4203639
4204307
4203639
1 800
4204305
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.