Ed Finell c-print föreställande Faces

563835

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart & Ronnie Wood, "The World Spring Tour", Los Angeles 3 Mars 1975, signerad Ed Finell, numrerad 1/50, c-print, ca 39x29 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 6

Budhistorik (16 bud)
4203842
4203955
4203842
950
4203954
900
4203842
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.