Ed Finell c-print föreställande Bob Dylan

563834

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Bob Dylan "The Blood on the Tracks Tour", Los Angeles 14 Februari 1974, signerad Ed Finell, numrerad 10/50, c-print, ca 49x39 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 5

Budhistorik (12 bud)
4203790
1 900
4203786
1 800
4203508
1 700
4198895
1 600
4195538

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.