Ed Finell c-print föreställande Tom Petty

563832

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Tom Petty "The Dylan Petty Tour", Los Angeles 17 Juni 1986, signerad Ed Finell, numrerad 1/50, c-print, ca 49x39 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 5

Budhistorik (8 bud)
4203713
2 600
4203308
2 400
4203308
4198896
1 400
4196661
1 300

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.