Ed Finell c-print föreställande David Bowie

563831

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie "The Heroes Tour", Los Angeles 3 April 1978, signerad Ed Finell, numrerad 11/50, c-print, ca 49x39 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 5

Budhistorik (23 bud)
4204635
4 200
4204630
4204629
3 800
4204624
3 600
4204620
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.